DX.COM

معرفی فروشگاه DX.COM

این روزها دیگر خرید از فروشگاه‌های اینترنتی داخلی برای ما به امری عادی تبدیل شده است، اما هنوز هم خیلی از ما برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی دچار تردید می‌شویم. در کوپن های داغ (hotcoupons) سعی داریم تا با معرفی فروشگاه‌های آنلاین خارجی و ارائه کدهای تخفیف مختلف از جمله dx.com ، شما را بیشتر با فروشگاه‌های اینترنتی و شرایط خرید و ارسال کالا به ایران آشنا کنیم. در این مقاله هم سعی داریم یکی دیگر از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی با قابلیت ارسال به ایران، به نام dx.com را معرفی کنیم.

فروشگاه اینترنتی DX.com یکی دیگر از فروشگاه‌های بزرگ چینی است که با ارائه کالاهای متنوع و قیمت‌های کاملا رقابتی و ارزان بر سر زبان‌ها افتاده است. این فروشگاه در دسته فروشگاه‌های چینی با قابلیت ارسال کالا به ایران قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی جیمبو هزینه سبد خرید خود در این فروشگاه را پرداخت کنید. بنابراین اگر قصد خرید از فروشگاه خارجی را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم سری هم به فروشگاه Deal Extreme بزنید.
در این وب‌سایت فروشگاهی چینی که از سال ۲۰۰۵ میلادی راه‌اندازی شده، کالاهایی مانند تجهیزات الکترونیکی، پوشاک، اسباب بازی، زیورآلات، لوازم بهداشتی، تجهیزات خودرو و لوازم جانبی موبایل، به خصوص لوازم گوشی‌های اپل و سامسونگ، ارائه می‌شود. این فروشگاه برای تامین کالای خود با بیش از ۴۰۰ تامین کننده کالا همکاری می‌کند. به گفته مدیران این فروشگاه، Deal Extreme تا کنون بیش از ۱۶۰۰۰۰ نوع کالا را به دست ۲/۴ میلیون نفر در ۲۰۰ کشور مختلف جهان رسانده است.
برای مشاهده آموزش خرید از این فروشگاه به آموزش کامل خرید از فروشگاه Deal Extreme مراجعه کنید.

7$

کوپن

Extra $7 OFF on Order Over $100

14 روز12 ساعت13 دقیقه شرایط
نمایش کد
کپی رایت محفوظ می باشد. ایده پردازان ثنا