بنیانگذاران هات کوپن در آبان ماه 1395 به سفارش و واردات گوشی های نام آشنایی که کمتر در ایران به چشم می خورد یا اگر موجود بود با قیمت های کذایی امکان خرید را دشوار می نمود، شروع بکار کرد. تجربه موفقیت آمیز در حوزه خرید و ارسال گوشی های وارداتی و استقبال بی نظیر شما عزیزان بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات خود، فعالیت خود را از حوزه گوشی به سایر حوزه ها گسترش دهیم.

HotCoupons  راه اندازی شد تا مشتریان عزیز علاوه بر ارائه درخواست خرید خود از سایت های مختلف خارجی بتوانند از خدمات دیگر تیم هات کوپن مانند ارائه کوپن های تخفیف کالاهای مختلف بهره مند شوند.

ثبت نام در سایت HotCoupons.ir برای همه افراد رایگان است. هرکدام از شما اعضای عزیز می توانید با اشتراک گذاری معاملاتی که به نظرتان داغ و شگفت انگیز هستند به پیشرفت سایت کمک کنید و یا عضوی عادی و افتخاری باشید و از معاملات داغ بهره ببرد. بیشتر اعضای سایت HotCoupons  با به اشتراک گذاشتن و ارائه نکات خود، کمک میکنند تا سایر اعضای سایت HotCoupons  پول بیشتری را در خریدهای خود ذخیره کنند.

HotCoupons جایی است که کوپن های مختلف، کدهای تبلیغاتی، تخفیف ها، حراج ها و آفرهای هر محصولی که به مصرف کننده ها برای صرفه جویی مالی در خرید از فروشگاه های آنلاین کمک کنند، ارائه می شوند.

ما به طور مداوم کدهای تخفیف، معاملات و پیشنهادات ویژه فروشگاه های آنلاین را به طور کامل و لحظه به لحظه برای شما به روز رسانی خواهیم کرد. ما متعهد به ایجاد بهترین تجربه خرید و بهترین حراج ها برای کاربران خود هستیم.

HotCoupons  بهترین مکان در سطح اینترنت برای کاربران فارسی زبانی است که در جستجوری کوپن ها و معاملات داغ آنلاین می باشند. ما بهترین کدهای کوپن، معاملات، کدهای ارسال رایگان، کدهای تخفیف تبلیغاتی، فروش تبلیغاتی تعداد زیادی از فروشگاه ها را داریم.

همچنین مشتریان عزیزی که تمایل دارند خودشان خرید مستقیم از خارج داشته باشند، می توانند از آموزش های لازم که در سایت هات کوپن قرار داده شده استفاده نموده و پس از کسب اطلاعات لازم خرید خود را با موفقیت انجام دهند. و مشتریان عزیزی که در خرید مستقیم از خارج با مشکل مواجه هستند، اصلا نگران نباشند. چرا که تیم هات کوپن با کمترین کارمزد خرید شما را انجام خواهد داد.

ما انواع مختلف کوپن ها و معاملاتی که شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهیم.

همین الان HotCoupons را ذخیره کنید.

 


 نظرات مشتریان
کپی رایت محفوظ می باشد. ایده پردازان ثنا